Nasza oferta

Badanie wzroku

Badanie wzroku powinno wykonać się przed doborem szkieł okularowych oraz soczewek.

W Lider Optyk pracują najlepsi okuliści oraz optometryści .Badania wykonują rzetelnie i dokładnie. A wszystko po to, aby Twoje oczy nie były narażone na wysiłek spowodowany złym doborem szkieł. Sprawimy, że noszenie okularów i soczewek będzie nie tylko koniecznością, ale także przyjemnością. Lider Optyk posiada profesjonalny, nowoczesny sprzęt, który jest niezastąpiony w prawidłowej diagnozie. Poniżej przedstawiamy kilka często zadawanych pytań przed badaniem wzroku. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami.

Nigdy! Badanie wzroku jest nieinwazyjne i całkowicie bezbolesne. Najmniej przyjemna rzecz, która może Ci się przytrafić to łzawienie podczas patrzenia w świecący punkt. Zdarza się to tylko wtedy, gdy masz wrażliwe oczy. Prawdopodobnie podczas patrzenia na żarówkę w pokoju efekt bedzie podobny. Poza tym nic innego nie może się przydarzyć. Nie dotykamy Twojego oka, tylko sobie na nie patrzymy 😉

Nie! Do badania nie jest potrzebne żadne wcześniejsze przygotowanie.

Oczywiście! Uwielbiamy małych pacjentów. 

Zazwyczaj gdy odczuwamy jakieś oznaki pogorszenia widzenia. Jeśli nosisz okulary dobrze byłoby badać oczy minimum raz na dwa lata. W przypadku dzieci noszących okulary, kontrole wzroku są zalecane znacznie częściej, nawet co kilka miesięcy.