Nasza oferta

Soczewki okularowe

W naszej ofercie znajdują się soczewki okularowe wielu wiodących producentów, ale strategicznym partnerem jest dla nas firma HOYA. Hoya jest jednym z największych producentów soczewek okularowych na świecie. Produkuje również optykę do aparatów fotograficznych, mikroskopów, endoskopów i innych przyrządów optycznych. Jest też producentem soczewek wewnątrzgałkowych, wykorzystywanych przy operacjach zaćmy. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii Hoya dostarcza najwyższej klasy, innowacyjne produkty, a my oferując je klientom gwarantujemy najlepszą jakość widzenia i wysoki komfort użytkowania.

SOCZEWKI OKULAROWE

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i dostęp do wysokiej klasy produktów, dopasujemy najlepsze soczewki do potrzeb każdego klienta: jednoogniskowe, biurowe,progresywne, wysokoindeksowe itd..

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na pytania, które najczęściej zadają nam klienci.

Tak oczywiście ! Są to soczewki fotochromowe, barwią się na kolor szary lub brązowy.

Zdecydowanie plastikowe! Plastik jest dużo lżejszy i bezpieczniejszy – nie potłucze się tak jak szkło. Jakość widzenia przez soczewki plastikowe jest również bardzo wysoka. Soczewki plastikowe wykorzystywane są też w zaawansowanych przyrządach optycznych. Jedyną wadą plastiku jest jego twardość powierzchniowa – łatwiej porysować soczewkę plastikową niż szklaną. Jednak producenci stale ulepszają technologie utwardzania powierzchni plastikowych i można spokojnie powiedzieć że ten problem należy do przeszłości.

 

Praktycznie tak! Jednak żeby okulary były estetyczne, trwałe i prawidłowo spełniały swoją funkcję należy prawidłowo dobrać rodzaj soczewek. Doradzimy każdemu najlepsze rozwiązania!

 

Tak, oczywiście! Oferujemy szeroką gamę soczewek progresywnych od standardowych po najbardziej zaawansowanie technologicznie. Posiadamy certyfikat SUPER EXPERT HOYALUX przyznany przez firmę Hoya za najwyższe standardy w doborze i aplikacji soczewek progresywnych firmy Hoya.

 

Jedne i drugie soczewki są przeznaczone dla osób, które powinny używać innych okularów do patrzenia w dal, a innych do czytania. Soczewki dwuogniskowe, składają się z dwóch soczewek o różnych mocach: góra do dali, a dół, tzw. wtopka, do czytania. W takich okularach widać wyraźnie podział. Okulary progresywne też mają moc do dali i do bliży, ale również moce do odległości pośrednich – moce zmieniają się płynnie i nie widać podziału w soczewkach.