Nasza oferta

Oprawy okularowe

Prawidłowo dobrane oprawy okularowe zapewniają komfort i wygodę, ale jednocześnie kreują nasz wizerunek. Można wybrać oprawki lekkie, prawie niewidoczne lub takie które zdecydowanie widać, najważniejsze to dopasować je do swojego stylu, tak aby czuć się w nich dobrze. Jesteśmy po to by pomóc dokonać odpowiedniego wyboru.

OPRAWY OKULAROWE

W naszej ofercie posiadamy oprawki w bardzo szerokim zakresie cenowym. Współpracujemy tylko z zaufanymi, wyselekcjonowanymi producentami, dzięki czemu oprawy które oferujemy charakteryzją się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

W ofercie posiadamy oprawki z kolekcji:Gucci, RayBan,William Morris,Jaguar,Davidoff, Joop.,Calvin Klein, Vogue, Porsche Design, TytanFlex,Brendel,  itd.

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące opraw. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami.

Praktycznie tak! Jednak żeby okulary były estetyczne, trwałe i spełniały prawidłowo swoją funkcję należy odpowiednio dopasować rodzaj soczewek okularowych. Doradzimy każdemu najlepsze rozwiązania!

 

Jest to możliwe, ale czasami trudno dopasować nową oprawkę do wyciętych już szkieł.

 

Okulary możemy wykonać nawet w godzinę! Jeśli nie mamy odpowiednich soczewek to je zamówimy i okulary będą gotowe następnego dnia. Tylko w przypadku szkieł szlifowanych indywidualnie z użyciem zaawansowanych technologii (np. szkieł progresywnych lub w bardzo wysokich mocach) wykonanie trwa dłużej.

 

Wszystkie zakupione u nas oprawki mają 2 lata gwarancji.