Nasza oferta

Okulary przeciwsłoneczne

Któż z nas nie uwielbia lata? Ciepło, kolorowo, świeci słońce... właśnie... w co świeci słońce? W oczy!


Ochrona oczu przed promieniami słonecznymi to nie tylko wygoda, ale także konieczność. Promienie UV, które do nas docierają są szkodliwe dla naszego wzroku. Pamiętaj o tym przy wyborze okularów przeciwsłonecznych! W naszej ofercie znajdują się tylko bezpieczne okulary z pełymi filtrami i soczewkami prawidłowo odwzorowującymi obraz.

Lider Optyk oferuje Państwu markowe okulary firm takich jak: Gucci, RayBan, Vogue, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Prada, Versace, Porsche Design i inne.

W ofercie posiadamy oprawki z kolekcji:Gucci, RayBan,William Morris,Jaguar,Davidoff, Joop.,Calvin Klein, Vogue, Porsche Design, TytanFlex,Brendel,  itd.

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące opraw. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami.

Kierowcom polecamy okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, poprawiają one kontrast i niwelują odbicia od powierzchni lustrzanych, takich jak powierzchnia drogi, karoseria samochodu itd. Polecamy je również podczas spędzania czasu nad wodą, powierzchnia wody odbija światło jak lustro

 

Oczywiście! Możemy wykonać korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Dostępne są w wersji standardowej lub z polaryzacją. Innym rozwiązaniem jest używanie soczewek kontaktowych i zwyczajnych okularów przeciwsłonecznych.